Organizujeme hromadnou dopravu na základě poptávky cestujících prostřednictvím místních dopravců po celé republice.

Dopravu zajišťujeme pro podniky, obce a menší města, školy, tělesně postižené i pro jednotlivce.

Čím více cestujících se účastní systému poptávkové dopravy v určitém regionu, tím efektivnější poptávková doprava je (lepší shromadnění, lepší využití dopravních prostředků, levnější doprava).

Ve vašem regionu momentálně nepůsobíme.

Pokud by poptávková doprava mohla být přínosem i ve vašem regionu, spojte se s námi anebo ještě lépe - o tom předvědčte garanty hromadné dopravy ve vašem regionu: obec, město, kraj, školu, nemocnici, podnik, občanské sdružení.

obrázek Žďár nad Sázavou

pohled na město od Stržanova

Žďár nad Sázavou je významné průmyslové město Českomoravské vysočiny na pomezí Moravy a Čech. Zejména díky strojírenskému podniku ŽĎAS se Žďár ve druhé polovině 20. stolení rozrostl z malého městečka na okresní město. Po roce 1989 zde průmysl zůstal díky restrukturalizaci stávajících a usídlení několika nových podniků, mimo jiné i v nové průmyslové zóně na východě města. Ve Žďáru je významná historická památka - Santiniho kostel na Zelené Hoře.

Nejbližšími většími městy jsou Jihlava a Havlíčkův Brod.

znak Cooper

Jedním ze současných významných zaměstnavatelů je i závod společnosti Cooper - Standard Automotive, ČR s. r. o. s asi 500 zaměstnanci, pro který jsme zajišťovali poptávkovou dopravu na víkendové směny v produkční špičce od března do listopadu 2008 pomocí smluvní dopravy jako doplněk veřejné dopravy. Díky zavedenému systému jsme schopni dopravu poměrně rychle obnovit.

Dopravu jsme plánovali denně na základě individuálních požadavků z oblasti 30x40 km. Mapa je zde.


Klikněte nahoře do zeleného pruhu pro pokračování do požadované sekce. v černém pruhu je název aktuální stránky.

Patička

Kontakt tel. 466 440 042 | w4@hromadnadoprava.cz | další zde.

Aktualizace tohoto listu: 16.5.2015 23:45. Prohlášení o přístupnosti   (c) Dispečink hromadné dopravy, s.r.o. 2005 - 2015